Медичний центр «Ліаст мед» в Харкові – це центр сімейної медицини, який надає кваліфіковану медичну допомогу високої якості, що відповідає сучасним міжнародним стандартам. Ми пропонуємо нашим пацієнтам повний комплекс медичних послуг, спрямованих на позбавлення від різних захворювань, – починаючи від первинного огляду, консультації фахівців, аналізів, УЗД обстеження та диспансерного спостереження.

Усвідомлюючи цінність здоров’я людини, ми створюємо усі умови для надання ефективної та доступної медичної допомоги в Харкові. Наш центр оснащений новітнім обладнанням, а працюють в ньому лікарі з великим досвідом роботи.

У медичному центрі «Ліаст мед», вам нададуть якісний сервіс і кваліфіковану допомогу профільних фахівців. Прийом ведуть сімейний лікар, педіатр, невропатолог, ендокринолог, уролог, дерматолог, ЛОР лікар. Тут ви можете розраховувати на уважний індивідуальний підхід, об’єктивну діагностику і правильно підібрану тактику лікування.

 

Чому обирають нас

У нашому центрі ви можете отримати вичерпний спектр діагностичних і лікувальних послуг, що реалізовується за допомогою точного новітнього обладнання в нашому місті.

Сімейний лікар

На прийомі завжди є сімейний лікар

Виклик додому

Можливість виклику лікаря додому, забіру аналізів, ЕКГ, УЗД на дому

Наші лікарі

Вам завжди готові допомогти наші висококваліфіковані фахівці

Сучасне обладнання

Гарна матеріально-технічна база, оснащеність сучасним обладнанням для діагностики та проведення лікувальних процедур

Час роботи

Працюємо для вас кожен день з 8.00-20.00 без перерв та вихідних

Професійний підхід

Ніяких зайвих аналізів - тільки необхідні, індивідуально підібрані дослідження! Результат - оптимальна діагностика і комфортне перебування в нашому центрі.

Наші лікарі

 • Овчаренко Олена Євгенівна

  Медичний директор / сімейний лікар

  Детальніше
 • Іохова Наталія Володимирівна

  Практичний психолог

  Детальніше
 • Овдунова Дар’я Вікторівна

  Отоларинголог (ЛОР) дитячий

  Детальніше
 • Чірва Вікторія Борисівна

  Дерматовенеролог

  Детальніше
 • Єршов Ігор Олександрович

  Гастроентеролог, педіатр

  Детальніше
 • Манська Катерина Геннадіївна

  Ендокринолог, лікар УЗД

  Детальніше
 • Золотарьова Анна Сергіївна

  Невропатолог

  Детальніше
 • Мамедов Фаміль Сахаватович

  Лікар уролог, лікар УЗД

  Детальніше

Чому нам довіряють

Лікарі медичного центру дорожать довірою пацієнтів і своєю репутацією, тому до кожного пацієнта підхід індивідуальний, під кожного пацієнта розробляється план обстеження і тактика лікування. У медичному центрі LIAST med доступні ціни, є знижки для пенсіонерів та інвалідів.

Тому сміливо вибирайте медичний центр LIAST med для обслуговування всієї родини і будьте впевнені, що тут вам нададуть максимум уваги і турботи!

Відгуки

Была с сыном у Елены Николаевны на приеме. Хороший и внимательный доктор, а главное назначение препаратов было минимальное, но эффективным, что для меня важно. Мы быстро пошли на поправку ) Спасибо )

Юлия

Дякую лікарю Кущ П.І. за спілкування за мною українською мовою! Це справжній професіонал!

Євген

Мне нравится, что приём врача строго по записи. Не нужно сидеть в очереди и контактировать с другими пациентами. От метро идти не далеко.

Наталья

Кардиолога Овчаренко Л.И. посоветовали знакомые. Нужно было на обследование для бабушки. Бабушка – человек старой закалки, признает только специалистов с многолетним стажем и большим опытом, иначе лечиться не хочет.. Бабушка была довольна, на следующие приемы по назначению уже не придется уговаривать ехать)))

Игорь

Записалась на прием к Елене Евгениевне Овчаренко. Помимо целевого визита, удалось пообщаться на насущные темы по поводу новых вакцин от ковид19 – показаний/противопоказаний.
Отзывчивый, грамотный специалист, не было ощущения, что прием быстро закончен и что ты очередной пациент, который пришел со своими проблемами. Прием был очень внимательный!

Марина

Были на обследовании УЗИ (щитовидки) — аппаратура хорошего качества, специалист функциональной диагностики понравился.

Татьяна

была у дерматолога Виктории Борисовны, внимательно осмотрела,предварительно поставила диагноз ,а после назначила анализы и они подтвердили проблемы кожи — спасибо специалисту

Ирина

Медцентр находится не в очень удобном месте, т.к. трамваи сейчас не ходят. Но оно того стоит. Те врачи, что мне попадались — топ.

Дмитрий

Я был на лечении у доктора Ершова. Очень внимательный, профессиональный врач. Очень остался доволен лечением. Больше бы таких врачей.

Сергей

Огромное спасибо врачу Овчаренко Елене Евгеньевне. Очень вежливый профессиональный и компетентный врач. Спасибо! Спасибо! Спасибо!

Светлана

Делал УЗИ колена, врач очень подробно всё рассказал и описал. Всё очень чисто, и культурно.

Андрей

Як нас знайти?

Записатися